Diğer Hizmetlerimiz

PLEXİ KUTU HARF

Kurumsal

Pleksi Harf; Pleksi-akrilik döküm levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm metodu ile üretildiği için yüksek moleküler ağırlıklı bir yapıya sahiptir. Döküm tekniği ile 2mm’den 40mm kalınlığına kadar çeşitli ebatlarda renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi harf günümüz şartlarına uygun bir diğer modern ve şık ışıklı veya ışıksız tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; pleksi malzemelerdir. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

İmalat aşaması; pleksi harflerin ön yüzeyleri ve yan bantları harf büyüklüğüne uygun kalınlıkta pleksi malzemeden imal edilmektedir. Gerekli grafik tasarımı yapıldıktan sonra harflerin ön yüzeyleri ve yan bantları lazerle kesilerek imalata hazır hale getirilmektedir. Daha sonra yan bantları ısıtılarak elle şekillendirmek suretiyle yapıştırıcı kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilir.

Uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan harfler duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızra üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

© 2020 by Zirve Reklam & Tasarım - İmalat - Montaj Tüm Hakları Saklıdır